Konfigurátor výrobků


Nabízíme Vám univerzální konfigurátor výrobků, s jehož pomocí se všichni ve Vaší nabídce snadno zorientují: vy, vaši obchodníci, partneři i zákazníci.

Pomocí konfigurátoru AXE můžete na webu nabídnout srozumitelně libovolný produkt, bez ohledu na jeho složitost a variabilitu. Portál AXE uživatele spolehlivě provede volbami, zatímco na pozadí provádí přednastavené výpočty a rozhodnutí, a předloží individuální nabídku s přesně zkalkulovanou cenou. On-line. Uživatel (je na vás kdo všechno bude uživatelem) má možnost v průvodci cokoli měnit a sledovat dopad svých voleb na výslednou cenu. Může se vracet zpět a dělat jiná rozhodnutí. Jednotlivé výpočty může ukládat na účet, který mu platforma vygeneruje, a porovnávat je mezi sebou.

Mít možnost nabídnout zákazníkům jednoduchým a přehledným způsobem spoustu doplňků, znamená získat možnost inkasovat spousty příplatků, na které byste za normálních okolností dosáhli jen pomocí speciálně proškolených a velmi schopných obchodníků.

V konfigurátoru AXE můžete definovat nejrůznější podmínky, složené podmínky, výjimky, pravidla. Ke každému výběru máte možnost umístit instrukce, které pomocí obrázků, grafů, apod. pomohou uživateli vysvětlit co se děje.

Podívejte se na naši referenci motorius.cz. Stránky, na které vstoupíte, si vytvořil náš zákazník sám a vytváří jimi předmostí k jednotlivým průvodcům. Všichni průvodci pak běží na naší platformě. Nezapomínejte, že nejvíc je skryto v administrativním rozhraní, kam vlastník motoria vpustil všechny své partnery, kteří zde vytváří nabídky svým zákazníkům a on-line objednávají výrobky. Jak hodnotí naši platformu její provozovatel? Podívejte se, co nám k ní napsal ... reference

Pokud chcete mít důvod takové věci psát, zavolejte nám anebo napište !

Kontakt